Oblouk na lokálce, po zatravnění

Navazuji na předchozí článek o oblouku - odkaz je zde. První ze tří modulů oblouku již zarostl travou a částečně i křovím. Modul je tvarově nejsložitější se skalami i budoucím lesem. Na fotografiích je stav po zatravnění - před osázením křovinami, stromy, detaily i před konečným patinováním krajiny i kolejí.

Celkový pohled. Hnědé fleky jsou budoucí jehličnatý les, vlevo od něj část listnatého a všude na modulu pak ještě přibude křoví a další detaily.

Cesta od přejezdu do lesa. Materiál, kde jsou vidět první křoviny je od fy Polák, ostatní tráva Heki, Noch, Polák, listí Polák, dále molitany a asi ještě další věci. Cesta je vytvořena z hmoty Faller (velmi se podobající pilinovému prachu smíchanému s lepidlem)

Kolej v části bez lesního porostu těsně za přejezdem. Svítící betonové pražce projdou patinou, vedle tratě přibudou keře.

Lesní cesta z druhé strany.

Pohled na budoucí místo křovin a náletu listnatých dřevin.

Trať okolo skály. Skála je zatím porostlá jen z části, zbytek vegetace bude dle potřeby doplněn až po křovinách.

Část cesty v budoucím jehličnatém lese.

Pohled na trať ze skály, jen barvy trochu ujely...

A opět pohled na trať. Všechny fotografie nebyly foceny zrovna v ideálním světle, takže jsou opravdu jen ilustrační. Modul nafotím, až to počasí dovolí, i venku :) Pro dnešek vše, právě totiž roste pole na druhém z modulů... :)